Aktualnoci

1%

1%

Data publikacji: 06/03/2014, 07:14:05

Towarzystwo Edukacyjne jest organizacją non-profit, która środki na swoje utrzymanie czerpie wyłącznie z grantów i dotacji  oraz właśnie ze wsparcia z  1% podatku.

Realizujemy programy edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Pomagamy bezrobotnym uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe poszukiwane na rynku pracy. Wspieramy aktywność obywatelską. Prowadzimy nieodpłatne poradnictwo prawne. Wdrażamy innowacyjne programy edukacyjne.  Dzięki nam dzieci Polaków z Ukrainy spędzają wakacje nad polskim morzem. Uczestnicy naszych projektów nie ponoszą żadnych opłat.

Działalność non-profit ma jednak taką cenę, że o przetrwanie trzeba walczyć. Dlatego też zwracamy się z prośbą do tych wszystkich, którym, tak jak i nam, zależy na dobru Gdańska i naszej społeczności. Prosimy o przekazanie nam 1% podatku dochodowego na rzecz naszych działań statutowych.

Jesteśmy organizacją o jasnej, przejrzystej strukturze. Zarówno nasze cele, jak i nasze raporty roczne są dostępne na niniejszej stronie internetowej.

Darując nam 1% podatku, masz pewność, że Twoje pieniądze zostaną rozsądnie wykorzystane.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

powrt do listy