Aktualnoci

Społeczne Kursy Językowe - j. norweski

Data publikacji: 08/02/2015, 12:40:26

Towarzystwo Edukacyjne „Wiedza Powszechna” zaprasza do udziału w Społecznych kursach języka norweskiego. Start zajęć od marca, czas trwania kursu: do końca czerwca. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 90 min. Dokładne daty spotkań plus dni tygodnia: do ustalenia.  Całościowy koszt uczestnictwa w kursie to 800zł. Miejsce spotkań to sala konferencyjna w siedzibie Towarzystwa pod adresem: al. Grunwaldzka 137/7, 80-264 Gdańsk. Docelowa wielkość grupy: do 10 osób.

Zgłoszenia na kurs pod adresem mailowym: spolecznekursyjezykowe@gmail.com. W razie pytan mozna rowniez kontaktowac sie pod numerem telefonu 661 132 064.

Jezyk norweski jest jednym z najpopularniejszych i najcenniejszych języków do nauki w ostatnich latach. Kandydaci posiadający tę kompetencję są wysoko cenieni na rynku pracy, a ich mobilność zawodowa znacznie przewyższa średnią niezależnie od branży. Język norweski to również wielka szansa na wyjście ze społecznego dołka. To również świetna okazja dla osób rozważających wyjazd do Norwegii do pracy, gdzie brak nawet podstawowej znajomości języka stanowi poważny problem w znalezieniu stabilnego zatrudnienia.

Towarzystwo Edukacyjne „Wiedza Powszechna” pragnie odpowiedzieć na to zapotrzebowanie w postaci Społecznych kursów języka norweskiego. Jako organizacja non-profit w ramach odpłatnej działalności statutowej oferuje pozyskanie cennych kompetencji językowych po kosztach organizacji kursu. Atuty Społecznych kursów języka norweskiego to wysoka jakośc kształcenia, kompetentni wykładowcy i konkurencyjna cena dostosowana do możliwości finansowych mniej zamożnych członków społeczności Trójmiasta.

powrt do listy